Демьян Фаншель (demian123) wrote,
Демьян Фаншель
demian123

Ответ запорожских казаков турецкому султану Магомету IV:
Repin_Cossacks
"Ти, султан, чорт турецкий, і проклятого чорта брат і товариш, самого Люцеперя секретарь. Який ти в чорта лицарь, коли голою сракою їжака не вб'єш!?. Чорт висирає, а твоє військо пожирає.
Не будеш ти, сучий ти сину, синів христіянських під собой мати, твойого війска ми не боімось, землею і водою будем биться з тобою, распройоб твою мать.
Вавилоньский ти кухарь, Макидоньский колесник, Іерусалимський броварник, Александрійський козолуп, Великого и Малого Египту свинар, Армянська свиня, подолянська злодюка, Татарський сагайдак, кам’янецький кат, самого гаспида онук і у всего світу і підсвіту блазень, а нашого Бога дурень, свиняча морда, кобиляча срака, різницький собака, нехрещений лоб, мать твою в’йоб! Самого гаспида внук и нашого хуя крюк.
От так тобі запорожці висказали, плюгавче. Не будешь ти і свиней христіанских пасти. Тепер кончаємо, бо числа не знаємо і календаря не маємо, місяць у небі, рік у книзі, а день такий у нас, який і у Вас, за це поцілуй в сраку нас!
Підписали: Кошовий Атаман зі своим кошем запоріжськім Сірко.
"
Subscribe

 • «.. повторяется в виде фарса»

  Похоже, Байден – смешно, суетливо и предсказуемо – пытается повторить предшественника. Трамп, важно изображая ведущего, танцевал это танго унижения…

 • (no subject)

  Когда в 21-м веке пришли за евреями, я молчал. Ведь я же – велосипедист.

 • Как воспринимать рекламу

  Чем хороши, по сравнению с прежними уличными, онлайн-кинотеатры? Ну, например, тем что можешь пропустить перед сеансом пару рюмок. Нет, даже не…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments